Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jolanta Sobolewska
Usługi księgowe – doradztwo podatkowe

44-300 Wodzisław Śląski
ul. Brzozowa 12

tel./fax: 32 455 48 11
tel.kom.: 509 912 154
e-mail: biuro@jsksiegowosc.pl

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach odpowiedzi na zgłoszenie z wykorzystaniem formularza www tym również przygotowania oferty przez USŁUGI KSIĘGOWE Jolanta Sobolewska z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, ul. Brzozowa 12 oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail lub telefon, informacji handlowych.

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma :Usługi Księgowe Jolanta Sobolewska ul.Brzozowa 12, 44-300 Wodzisław Śląski. Mogą Państwo skontaktować się z nami korespondencyjnie pod powyższym adresem lub drogą elektroniczną pod adresem biuro@jsksiegowosc.pl
  2. Podanie przez formularz kontaktowy numeru telefonu ,imienia i nazwiska oraz adresu e-mail jest dobrowolne, a zgodę na jego przetwarzanie mogą Państwo w dowolnym momencie wycofać. 
  3. Państwa dane osobowe wykorzystujemy w celach: Skontaktowania się z Państwem telefonicznie, pod podany przez Państwa numer telefonu bądź adres email przedstawienia oferty handlowej dotyczącej naszych usług (jeżeli wyrażają Państwo na to zgodę), wykazania, że wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Z tego powodu, zbieramy i przechowujemy informacje na temat tego kiedy (datę i godzinę), skąd (adres IP urządzenia) i jaki numer telefonu oraz adres email został nam udostępniony (wypełniamy obowiązki prawne); 
  4. Nikomu nie udostępniamy Państwa danych osobowych. 
  5. Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać przez 12 miesięcy od dnia, w którym nastąpił kontakt przez formularz kontaktowy a, w przypadku nawiązania współpracy do końca trwania umowy ,jednak nie dłużej niż 5 lat. 
  6. Przysługują Państwu prawa: dostępu do danych, ich sprostowania i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, którego dokonujemy w celu realizacji naszych prawnie usprawiedliwionych interesów. Ponadto w sytuacjach określonych w prawie ochrony danych osobowych oraz w zakresie tam wskazanym, prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i prawo do przeniesienia danych osobowych. 
  7. Dokładamy wszelkich starań, aby przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywało się w sposób zgodny z przepisami prawa. Jeżeli jednak uznają Państwo, iż dopuściliśmy się naruszenia, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.) 
  8. Wykorzystując formularz akceptujesz również politykę cookies. Więcej informacji tutaj Polityka cookies.

  Mapka dojazdu: